Małgorzata Dąbkowska

Jestem psychologiem. Ukończyłam jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS ze specjalizacją psychologia kliniczna.

Ukończyłam roczny staż w Centrum Diagnozy i Terapii Zaburzeń Rozwojowych, a także wiele szkoleń i warsztatów specjalistycznych min. dwuetapowe szkolenie ,, Terapia dzieci z autyzmem”, stosowana psychologia sportu, mediacje rówieśnicze i szkolne, psycholog w przedszkolu, warsztaty umiejętności klinicznych – praca z osobą i grupą. Uczestniczyłam również w wielu konferencjach i sympozjach naukowych.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi . Prowadzę autorskie warsztaty i zajęcia profilaktyczne dla dzieci jak również poradnictwo psychologiczne dla osób dorosłych, dzieci oraz rodzin. Jestem członkiem zarządu Fundacji Projekt PoMoc, w której zajmuję się wparciem osób potrzebujących i pomocą psychologiczną.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch wspaniałych synów. Moją pasją jest człowiek, a patrzenie na to jak przemienia swoje życie i staje się wolny i szczęśliwy daje mi najwięcej satysfakcji. Uważam, że każdy bez względu na wiek, doświadczenie, statut społeczny… etc. ma prawo do Miłości, Wolności, Akceptacji i Bezpieczeństwa.